Od ponedjeljka u školu

Autor: Tanja Štefok Mikić, 5. 11. 2021.

Poštovani učenici, roditelji i učitelji!

Od ponedjeljka 8. studenog 2021. redovna nastava za sve učenike 1.-8. razreda

održavat će se po modelu A, "uživo" u školi.

U prilogu su Upute HZJZ od 5.11.2021.

Nakon dva dana online nastave, učenici s područja Virovitičko-podravske županije vratit će se u školske klupe.

– Od idućeg tjedna, učenici osnovnih i srednjih škola na području Virovitičko-podravske županije pohađat će školu „uživo“ odnosno po modelu A. U slučaju pogoršanja epidemiološkog stanja u pojedinoj školi, na pojedinom području koje je pod ingerencijom osnivača, odnosno Virovitičko-podravske županije, a u suradnji sa Stožerom civilne zaštite VPŽ, moći će se odlučiti i drugačije za pojedine škole, odnosno dati im suglasnost za privremeni prelazak na C model – nastavu na daljinu, ali prvenstveno na prijedlog pojedine školske ustanove za promjenom modela rada u skladu s epidemiološkom situacijom na tom području. Inače, prema podacima javno objavljenim na stranicama Ministarstva znanosti i obrazovanja, na području naše županije, u posljednja 24 sata, bilježimo tri nova slučaja zaraze među učenicima osnovnih i srednjih škola – stoji u objavi Virovitičko-podravske županije.

(www.icv.hr, vpz.hr)