Natječaj Osnovne škole Mikleuš "Otmimo od zaborava 2021.-2022."

Autor: Tanja Štefok Mikić, 14. 1. 2022.

Osnovna škola Mikleuš poziva sve učenike osmih razreda osnovnih

škola s područja Virovitičko-podravske županije

na sudjelovanje u informativno-edukativnom

natječaju „Otmimo od zaborava 2021. – 2022.“ čiji je cilj

podizanje svijesti učenika osnovnih škola o tematici Domovinskog rata.

Natječaj se provodi u sklopu projekta „Domovina i ja – među mladima“, kojim se želi potaknuti aktivnije sudjelovanje šire javnosti u zaštiti digniteta i vrijednosti Domovinskog rata na području Virovitičko-podravske županije. Sam projekt financiran je od strane Ministarstva znanosti i obrazovanja.

Pozivamo učenike Vaše škole da do 15. veljače 2022. godine uz pomoć i podršku

učitelja i nastavnika izrade i pošalju svoje radove na:

- adresu e-pošte: ured@os-mikleus.skole.hr

- preporučenom poštanskom pošiljkom s povratnicom na adresu: Mikleuš, Školska 13 (33514 Čačinci)

Najbolji radovi bit će izloženi i nagrađeni povodom obilježavanja Dana škole o čemu će naknadno biti dostavljena obavijest.

Informacije o uvjetima sudjelovanja u informativno-edukativnom natječaju možete pronaći u priloženom dokumentu.

Veselimo se Vašem sudjelovanju i doprinosu u očuvanju digniteta Domovinskog rata.

OŠ Mikleuš                                                                                                            Voditelj projekta

ravnatelj Dragan Kraljik, prof.                                                                                Dino Mataz, mag.

Priloženi dokumenti:
Natjecaj_OS_Mikleus.pdf (211.28 KB)