preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mikleuš

Login

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
OŠ Mikleuš domaćin Županijskog natjecanja iz Povijesti 2022.
Autor: Tanja Štefok Mikić, 11. 3. 2022.

U četvrtak 10. 3. 2022. u OŠ Mikleuš održano je

Županijsko natjecanje iz Povijesti za osnovne i srednje škole 2022.

Predsjednik Povjerenstva za natjecanje, učitelj Dino Mataz, odlično je

pripremio i uspješno proveo natjecanje uz veliki doprinos

svih članova povjerenstva.

Čestitke svim učenicima i mentorima na sudjelovanju, a posebno

učenicima koji su ostvarili prva 3 mjesta u svojim

kategorijama/razredima. U nastavku su rezultati...


7. razred: 

1. mjesto: Momčilović, Gabriel; mentorica Petrić, Sanela, OŠ Suhopolje

2. mjesto: Belobrk, Borna;  mentorica Zdjelar Vokurka, Buga, OŠ Vladimir Nazor, Virovitica

3. mjesto: Bačani, Dora; mentor Mataz, Dino, OŠ Eugena Kumičića, Slatina

3. mjesto: Vašiček, Jakov; mentor Mataz, Dino, OŠ Eugena Kumičića, Slatina

8. razred:

1. mjesto: Martinović, Karlo; mentorica Grundler Hrala, Martina, OŠ Josipa Kozarca Slatina

2. mjesto: Ladović, Nikola; mentorica Grundler Hrala, Martina, OŠ Vladimira Nazora, Nova Bukovica

3. mjesto: Kovač, Dora Lakota; mentorica Komar, Mihaela, OŠ Vladimir Nazor, Virovitica

1. razred srednje škole

1. mjesto: Momčilović, Luka; mentor Moslavac, Alen, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Jurlina, Matej; mentorica Karafa, Sanja; Srednja škola "Stjepan Ivšić" Orahovica

3. mjesto: Borbaš, Max; mentor Drvenkar, Hrvoje, Katolička klasična gimnazija s pravom javnosti u Virovitici, Virovitica

2. razred srednje škole

1. mjesto: Virovac, Nina; mentor Moslavac, Alen, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Tokić, Matej; mentor Kovač, Dario, Srednja škola Marka Marulića Slatina

3. mjesto: Perkec, Marko; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

3. razred srednje škole

1. mjesto: Šabić, Luka; mentorica Drenski, Mirjana, Srednja škola Marka Marulića Slatina

2. mjesto: Crnčić, Toni; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Filipović, Nikola; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

4. razred srednje škole

1. mjesto: Presek, Laura; mentor Moslavac, Alen, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Glamočić, Sara; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

2. mjesto: Milaković, Borna; mentor Smojver, Marijan, Gimnazija Petra Preradovića Virovitica

 

 





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju