Akcija skupljanja plastičnih čepova

Autor: Administrator , 14. 10. 2015.

Osnovna škola Mikleuš pridružuje se humanitarnoj akciji pod nazivom ''Plastičnim čepovima do skupih lijekova'' koju je pokrenula Udruga oboljelih od leukemije i limfoma u suradnji s Nacionalnim parkom Krka.

Cilj akcije je prikupiti plastične čepove i poslati ih Udruzi koja će u zamjenu za njih dobiti novčana sredstva kojima će kupiti lijekove koji nisu na listi HZZO-a, a potrebni su im za liječenje.

Nacionalni park Krka potiče zainteresirane na skupljanje čepova stoga poklanja ulaznice za 2016. godinu.

ODČEPI ZA ULAZNICU U N.P. KRKA

Pravila:
1. akcija prikupljanja traje od 15.06. do 15.12.2015.;
2. 1 kg čepova=2 jednokratne besplatne ulaznice u NP "Krka";
3. jedna osoba može zamijeniti najviše 4 kg čepova za jednokratne besplatne ulaznice;
4.ako osoba preda 5 ili više kg čepova dobit će besplatan neograničen godišnji ulaz u NP "Krka" za 2016.;
5. ulaznice glase na ime i prezime donositelja i/ili osobe koju ona navede;
6. zamjena čepova za ulaznice traje od 15.12.2015 ( utorak ) do 20.12. 2015 ( nedelja ), 9-16 sati;
7. uz čepove treba dostaviti osobne podatke ( ime i prezime, adresa, e-mail, broj telefona ili mobitela);
8. mjesto prikupljanja čepova- Ispostava Javne ustanove "Nacionalni park Krka" u Skradinu, Šibenska bb, 22 222 Skradin, čepove možete deostaviti osobno, poštom ili drugom dostavnom službom;
9. jednokratne besplatne ulaznice mogu se iskoristiti od 1.1.-31.12.2016.;
10. razredi, vrtičke grupe za 10 kg čepova i više prikupljenih čepova dobit će jednokratan besplatan ulaz tijekom 2016. godine ( treba naznačiti naziv škole/vrtića, razred/ vrtičku skupinu, razrednika / odgojitelja, e-mail i broj telefona ili mobitela ).

Preuzeto sa internetske stranice Udruge oboljelih od leukemije i limfoma: