Županijsko natjecanje u rukometu, 7. i 8. razr., u dvorani OŠ Mikleuš, 10.2.2016.

Autor: Dinko Vekić, 10. 2. 2016.

Na Županijskom natjecanju u rukometu, 7. i 8. razr., u dvorani OŠ Mikleuš, 10.2.2016. sudjelovale su prvo i drugoplasirane ekipe istoka županije (OŠ Vladimir Nazor, Virovitica i OŠ Petra Preradovića, Pitomača) te zapada (OŠ Mikleuš i OŠ Ivana Brlić-Mažuranić, Orahovica).

U prvoj utakmici sastale su se OŠ Mikleuš i OŠ Petra Preradovića, Pitomača. Rezultat je bio u regularnom vremenu 13:13. Izvodili su se sedmerci u kojima je Mikleuš pobijedio.

U drugoj utakmici igrale su OŠ Vladimir Nazor, Virovitica i OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica. Pobijedile su djevojčice OŠ Vladimir Nazor, Virovitica.

Za treće mjesto natjecale su se OŠ Petra Preradovića, Pitomača i OŠ Ivane Brlić-Mažuranić, Orahovica. Pobijedila je OŠ Petra Preradovića, Pitomača.

U finalu su se sastale OŠ Vladimir Nazor, Virovitica i OŠ Mikleuš. Pobijedile su djevojčice OŠ Vladimir Nadzor, Virovitica.

Redoslijed natjecanja je sljedeći:

1. OŠ Vladimir Nazor, Virovitica

2. OŠ Mikleuš, Mikleuš