Bundeve iz OŠ Mikleuš "plašile" posjetitelje slatinskog kina

Autor: Tanja Štefok Mikić, 2. 11. 2016.

Po već uhodanoj praksi zadnjih nekoliko godina u Pučkom otvorenom učilištu Slatina prigodnim ukrašavanjem prostora ili ulaza u učilište nastoje privući posjetitelje i dodati novu dimenziju i doživljaj dolasku u kino.

Ovoga puta u akciju su se uključili učenici petog i osmog razreda Osnovne škole Mikleuš s nastavnicima Slavenom Mađarićem i Barbarom Vidović Volenik koji su iskoristili sat razrednog odjela za dubljenje bundeva i kreiranje onih „strašnih“, ali i šaljivih likova koje svi mi pamtimo kao djeca jer smo ih radili s našim bakama i djedovima. Kao „nagrada“ za vrijedan trud učenika ostat će koštice koje će posušiti i grickati kasnije.

Kakve su likove izrezali u bundevama provjerite u našoj fotogaleriji nakon što su izložene na ulazu u POU gdje su dočekale i razveselile posjetitelje jučerašnjih kino projekcija.

Na ulazu u hol kino dvorane svaki posjetitelj dobio je i poklončić / bombončić od malog spidermana čiji identitet ćemo sačuvati jer ipak je riječ o super junaku, zar ne? (mk / Foto: Marijo Kokorić, OŠ Mikleuš)