Sveti Nikola s Krampusom u našoj školi

Autor: Tanja Štefok Mikić, 6. 12. 2016.

Sveti Nikola i Krampus posjetili su danas našu školu. Budući da su bili jako dobri ove godine, Sveti je Nikola podijelio darove svim učenicima od 1. do 8. razreda matične škole i područne škole u Četekovcu. Učenici su im priredili recitacije i prigodne pjesme. Darove su dobili i naši predškolci koji u školu došli u pratnji roditelja. Nakon što su se odmorili u zbornici škole, Nikola i Krampus zajedno s ravnateljem obišli su neka mjesta i ljude važne za život u Mikleušu: općinu, doktoricu, zubarku, trgovinu itd.

Zahvaljujemo Općini Mikleuš na čelu s načelnikom Milanom Dundovićem i Pilani Jaklić iz Četekovca na sponzoriranju darova za sve naše učenike.

Sveti Nikola, Krampus i predškolci

Sveti Nikola i Krampus u 4. razredu

Zajednička fotografija 3. razreda

Zajednička fotografija 2. razreda