Župan Igor Andrović i saborska zastupnica Vesna Bedeković posjetili prvašiće u OŠ Mikleuš

Autor: Tanja Štefok Mikić, 5. 9. 2017.

– Roditelji, imate najbolju učiteljicu koju su vaša djeca, prvašići, mogla dobiti. Svjetlanu Mojzeš – istaknula je saborska zastupnica Vesna Bedeković u obilasku Osnovne škole Mikleuš, dodajući kako je učiteljica Mojzeš uvijek davala sve od sebe kako bi im prenijela svo potrebno znanje, toliko presudno u prvim školskim godinama.

OŠ Mikleuš posjetio je i virovitičko-podravski župan Igor Andrović, uz pratnju načelnika Općine Mikleuš, Milana Dundovića i ravnatelja škole, Dragana Kraljika. Poželio je prvašićima, njih 13, puno „smajlića“, koji se dobivaju „umjesto petica“, a prilikom posjete podijelio im je i slikovnice o Hrvatskoj.

izvor:www.vpz.hr