Osnivačka skupština Učeničke zadruge Naš vrt

Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 7. 11. 2017.

Dana 6. studenoga 2017. u 17 sati u našoj smo školi održali Osnivačku skupštinu Učeničke zadruge Naš vrt. Na Osnivačkoj je skupštini prisustvovalo 60-ak osoba, učenici, roditelji, učitelji, tehničko i drugo osoblje škole, predstavnici lokalne samouprave (načelnik Milan Dundović i njegov zamjenik Dalibor Lipovac), predstavnici OPG-a iz sela i drugi.

Na početku Osnivačke skupštine ravnatelj Dragan Kraljik pozdravio je sve prisutne te kroz slikokaz izložio rad zadruge te pravila i statut zadruge (sve navedeno možete pogledati u priloženom dokumentu). Nakon ravnateljevog izlaganja prisutni su popunjavali pristupnicu za članstvo u zadruzi. Na kraju Osnivačke skupštine uslijedio je domjenak za sve prisutne.

Također su tijekom dana učenici zasadili Gupčevu lipu, poklon Općine Donja Stubica, u našem školskom vrtu.

Priloženi dokumenti:
Ucenicka_zadruga_Mikleus.ppt (7.06 MB)