Nova polica za časopise u našoj knjižnici

Autor: Dinko Vekić, 29. 1. 2018.

U srijedu 24.1.2018. stigla je nova, prikladna polica za časopise u našu knjižnicu. Polica ima 16 ladica za pohranjivanje izdanja časopisa, a svaka ladica ima poklopac-držač na kojem se može izložiti najnoviji broj časopisa.

Nova je polica estetski i funkcionalno prikladna za jednu knjižnicu jer potiče na čitanje časopisa, odn. pripomaže razvoju čitalačkih navika učenika.

Nova je polica kupljena iz školskih sredstava. Ravnatelj je poslao županiji finacijski plan za 2018./2019. godinu gdje, među ostalim, ističe i nužnost obnove polica za lektirne naslove u našoj knjižnici.

Za usporedbu dolje ćete vidjeti fotografiju stare police za časopise koju smo dosad koristili. Stara polica nije bila nefunkcionalna, ali nije bila prikladna kao knjižnični namještaj!

Nova polica za časopise, knjižnica OŠ Mikleuš, siječanj 2018.

Stara polica za časopise