Županijska smotra učeničkih zadruga

Autor: ZDENKA FUNTEK, RUŽA ŽIVKOVIĆ, 14. 5. 2018.

Učenice Ivona Troha (4. razred) i Petra Radić (5. razred) predstavljale su našu učeničku zadrugu na 30. smotri učeničkih zadruga u Virovitici. Na bogato ukrašenom stolu našli su se radovi koje smo marljivo radili tijekom školske godine. Petra je predstavljala aktivnosti zadrugara, a Ivona je prezentirala izradu čaše za olovke od rolica starog papira. Imali smo priliku vidjeti što rade učenici drugih zadruga. Ovo je još jedno lijepo, nezaboravno iskustvo. Rado ćemo se odazvati i sudjelovati na idućim smotrama.

Voditeljica ŠZ: Zdenka Funtek