Dan škole, kviz i sportska natjecanja

Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 1. 6. 2018.

1.lipnja obilježili smo Dan škole. Ujutro su učenici od petog do osmog razreda sudjelovali u kvizu koji su kreirali učitelji u programu Kahoot. Učenici su odgovarali na pitanja iz svih nastavnih predmeta. Svi sudionici dobili su čokoladicu kao zahvalu za sudjelovanje, a pobjednička ekipa dobila je priznanja i velike čokolade.

Nakon kviza, koji su gledali svi učenici škole, započela su sportska natjecanja. Učenici razredne nastave izašli su na igralište te su igrali nogomet i graničara. Učenici predmetne nastave igrali su nogomet u školskoj sportskoj dvorani te su nakon učenika, u badmintonu, odmjerili snage i učitelji. Čestitamo pobjednicima svih natjecanja.