Podjela svjedodžbi osmašima

Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 26. 6. 2018.

Danas, 26. 6. 2018., u 9:00 svečano smo se oprostili od učenika osmog razreda. Na početku je programa bila himna, a potom smo pogledali kratki video sa slikama naših osmaša kroz cijelo njihovo školovanje. Zanimljivo je bilo vidjeti kako su narasli i sazrjeli u mlade osobe. Nakon toga razrednica Jelena Pritišanac podijelila je svjedodžbe učenicima te je ravnatelj Dragan Kraljik nagradio najučenicu razreda i škole Karla-Mariju Mojzeš.

Na kraju programa svi smo se slikali za uspomenu i lijepo sjećanje, a osmaši su iznenadili sve učitelje lijepim poklonom (etno-kemijskim olovkama).

Našim osmašima želimo puno uspjeha na upisima, koji ih još očekuju, te sretno i uspješno daljnje školovanje. Nadamo se da će Vam školovanje u našoj i vašoj OŠ Mikleuš ostati u lijepom sjećanju.