Učionica na otvorenom

Autor: ZDENKA FUNTEK, RUŽA ŽIVKOVIĆ, 16. 11. 2018.

Vezano uz projekt, Učionica na otvorenom, učenici I.-IV. Razreda nastavili su sa svojim planiranim aktivnostima.

Prisjetili smo se aktivnosti iz prošle školske godine i sadnje Afričke ljubičice. Iz malih zelenih listića dobili smo nove boljke koje su nas ovih dana obradovale svojim cvjetićima.

Nova je aktivnost sadnja zumbula i šafrana. Lukovice su posađene u cvjetnjake. O njima ćemo brinuti idućih mjeseci. Učenici su naučili kako pravilno lukovicu postaviti i zasaditi u zemlju. Prisjetili smo se što je biljci potrebno za rast i razvoj. U veljači očekujemo raskošne, mirisne cvjetove kojima ćemo nekoga obradovati.