Osmaši na Sajmu strukovnih zanimanja
Autor: Tanja Štefok Mikić, 20. 5. 2019.

U petak 17. svibnja učenici 8. razreda s razrednicom Milkicom Sarajlić Kolundžija i ravnateljem Draganom Kraljikom bili su na Sajmu strukovnih zanimanja u Virovitici.

Sve srednje škole iz Virovitičko-podravske županije i učenici osmih razreda osnovnih škola sa županijskog područja danas (petak) su na jednom mjestu – u Osnovnoj školi Ivane Brlić-Mažuranić u Virovitici. Ondje se održava prvi veliki Sajam strukovnih zanimanja, kojeg organiziraju Virovitičko-podravska županija i Osnovna škola Ivane Brlić-Mažuranić, a s ciljem da se škole što bolje, detaljnije i kvalitetnije predstave svojim budućim učenicima.

Sajam je otvorio župan Igor Andrović, a nazočili su mu njegovi suradnici, kao i gradonačelnik Ivica Kirin sa svojim suradnicima, ravnatelj Područne službe HZZ-a u Virovitici Hrvoje Belobrk, predstavnici HOK-a Virovitičko-podravske županije, ravnatelji škola, nastavnici i brojni drugi.