Novi stanari školskog jezerca
Autor: Tanja Štefok Mikić, 28. 5. 2019.

Učenica 6. razreda, Dorotea Beščec, donijela je dvije ribice iz svoga dvorišnog jezerca za školsko jezerce u našoj učionici na otvorenom. U svoj novi dom ribice su otpratili učenici 1. i 2. razreda. S oduševljenjem su ih promatrali kako plivaju u školskom jezercu. Doroteji zahvaljujemo i nadamo se da će ribice biti zadovoljne u novom jezercu.

Učionica na otvorenom uređena je prije i pod proljetnim praznicima učenika.

U radnu akciju uključili su se svi zaposlenici škole. Uređeni su stolovi i klupe za učenje u prirodi i kamenjar u kojem smo imali salatu i luk za potrebe školske kuhinje, a sada ga krasi razno cvijeće.

Uredili smo i školsko jezerce u koje su napokon stigli i prvi stanari, dvije ribice.

Također ulaz u školu krasi i bicikl s cvijećem.