Proslavili smo Dan škole

Autor: Tanja Štefok Mikić, 3. 6. 2019.

U četvrtak 23.5.2019. proslavili smo Dan škole veselim programom. Priredba pod nazivom Ja ću uvijek biti mamino dijete održana je u holu škole pred velikom publikom roditelja, baka, djedova. Voditeljica priredbe bila je učiteljica Sandra Kraljik koja je program pripremila zajedno s učiteljicama razredne nastave: Svjetlanom Mojzeš, Zdenkom Funtek, Gordanom Gaća Ćurak i učiteljem Glazbene kulture Goranom Lovrićem. Malu prodaju Učeničke zadruge pripremili su učenici zadrugari s učiteljicom Zdenkom Funtek. Na kraju programa prisutnima se obratio ravnatelj Dragan Kraljik i čestitao na uspjehu našoj najučenici Ivani Dorinka.

U petak 31.5.2019. učitelj Slaven Mađarić uz pomoć učitelja organizirao je kviz Kahoot za učenike 5.-8. razreda u holu škole. Nakon kviza učenici 1.-4. razreda sa svojim učiteljicama imali su sportska natjecanja u dvorani škole. Učenici 5.-8. razreda išli su na bicikliranje i pješačenje. Voditelj učenicima bio je učitelj Jurica Kraljik.