Obavijest roditeljima - besplatna prehrana
Autor: Tanja Štefok Mikić, 29. 8. 2019.

Poštovani roditelji!

I u školskoj godini 2019./2020. Virovitičko-podravska županija u partnerstvu sa školama provodit će projekt „Žličica“ putem kojeg se učenicima osiguravaju besplatni obroci u školskoj kuhinji. Po novom Pozivu na dostavu projektnih prijedloga za natječaj  „OSIGURAVANJE ŠKOLSKE PREHRANE ZA DJECU U RIZIKU OD SIROMAŠTVA (školska godina 2019. – 2020.)“  promijenjen je kriterij te od sada pravo na besplatne obroke imaju samo djeca iz obitelji koje su korisnici dječjeg doplatka.

Kako bismo na vrijeme mogli prijaviti broj učenika koji ostvaruju pravo na besplatne obroke, molimo sve roditelje koji žele koristi ovo pravo da dostave u školu rješenje o dječjem doplatku najkasnije do 9. rujna 2019.

Ravnatelj: Dragan Kraljik