Organizacija NASTAVE NA DALJINU

Autor: Tanja Štefok Mikić, 14. 3. 2020.

Poštovani roditelji i učenici,

od ponedjeljka 16. ožujka nastava će se održavati na daljinu, to jest učenici će od kuće pratiti upute, dobivati materijale od svojih učitelja i nastavne sadržaje pratit će prema rasporedu za svaki razred na HRT3.

Učenici razredne nastave pratit će nastavu putem HRT3 prema rasporedu o čemu ćete još biti pravovremeno obaviješteni.

Nastava za učenike od 5. do 8. razreda će se odvijati putem virtualnih učionica, u petak su učenici upućeni u korištenje.

Svi će razrednici putem Viber ili sličnih grupa informirati roditelje o svim uputama i novostima vezanim uz provedbu virtualne nastave.

Roditelji učenika koji kod kuće nemaju pristup nekom od računala (stolno računalo, prijenosno računalo, tablet) niti internetu, javite se svome razredniku kako bismo osigurali opremu za neometano sudjelovanje u nastavi na daljinu.

Imate li dodatnih pitanja, obratite se razredniku ili na telefon škole 033 563 025.

Redovito pratite obavijesti na web stranici škole.