Upitnik NCVVO za roditelje svih učenika
Autor: Tanja Štefok Mikić, 3. 7. 2020.

Poštovani roditelji!

Nacionalni centar za vanjsko vrednovanje obrazovanja provodi niz ispitivanja za različite dionike obrazovnoga sustava. Cilj je ovih ispitivanja steći uvid u iskustva i stavove vezane za nastavu na daljinu.

Prvo je proveden Upitnik za roditelje učenika petih i sedmih razreda. Ovome upitniku pristupilo je više od 25 000 roditelja. Temeljem odgovora i brojnih komentara roditelja, izradili smo Upitnik za roditelje SVIH učenika osnovnih škola u Republici Hrvatskoj.

Upitnik je u potpunosti anoniman te se odgovori ni na koji način neće moći povezati s osobnim podatcima. Prikupljene će se informacije analizirati isključivo na skupnoj razini, a dobiveni će rezultati biti predstavljeni javno te će nositelji obrazovnih politika u Republici Hrvatskoj biti detaljno s njima upoznati.

Sudjelovanjem u ovome istraživanju svaki pojedinac sudjeluje u razvoju kvalitete obrazovnoga sustava.

Upitnik je namijenjen svim roditeljima uključujući i one koji su pristupili Upitniku za učenike petih i sedmih razreda osnovne škole.

Kliknite na poveznicu pod Opširnije.

Poveznica je sljedeća: https://www.surveymonkey.com/r/NCVVOroditelji