Svečana podjela svjedodžbi 8. razredu
Autor: Tanja Štefok Mikić, 9. 7. 2020.

U srijedu 1. srpnja svečano smo se oprostili od učenika 8. razreda prigodom podjele svjedodžbi.

Nakon himne, govora ravnatelja i pisma učenika koje je pročitala Antonela Baltić, zajedno smo pogledali video koji su pripremili osmaši o svojim školskim danima. Zatim je učenicima 8. razreda razrednica Barbara Vidović Volenik čestitala uspješan završetak osnovne škole te podijelila svjedodžbe, a ravnatelj je nagradio najučenicu škole, Janu Grabar. Ovu svečanost glazbeno-plesnim točkama uljepšale su Božica i Ana.

Svi učitelji i zaposlenici škole žele im uspješno daljnje školovanje i sretno u budućem životu.