Božićna radost pod balkonima Doma Zdenka u Slatini

U akciji učenika 3. i 4. razreda OBRADUJ STARIJE, zadnji dan 1. polugodišta, učenici 4. razreda, predvođeni učiteljicama Svjetlanom Mojzeš i Zdenkom Funtek, posjetili su starački Dom Zdenka u Slatini.

Marljivo smo kroz zadnji tjedan izrađivali čestitke i božićne dekoracije s namjerom da stignu u ruke onih koji će im se razveseliti i obradovati ih.

Od zarađenog novca na našem sajmu, uspjeli smo kupiti i nešto mandarina. Pročitano je pismo lijepih želja i izveden prigodan božićni program.

Učenice 4. razreda koje pohađaju i OŠ Milka Kelemena, odsvirale su na tamburici i violinama prigodne božićne pjesme, odrecitirane su prigodne božićne recitacije.

Sva događanja promatrali su stanari Doma sa  svojih balkona, popratili nas pjesmom i pljeskom.

Svojim programom  izmamili smo i poneku suzu radosnicu i pokazali da u ova teška vremena brinemo o svojim, nama dragim osobama starije dobi.