županijskim natjecanjima 2022. i ostvarenim rezultatima!

Na 64. županijskom natjecanju Mladih tehničara održanom u OŠ I.G. K. Gornje Bazje sudjelovali su naši učenici:

Matea Funtek (5.r.) - osvojila 10. mjesto u kategoriji Maketarstvo i modelarstvo

Anamarija Marčinković (7.r.) - osvojila 7. mjesto u kategoriji Modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina

Mladi tehničari u Gornjem Bazju 4.3.2022.

Učenik Gabrijel Dubaić primio priznanje za osvojeno 2. mjesto na Županijskom natjecanju Mladi tehničari 2022.

Na Županijskom natjecanju iz Informatike održanom u OŠ V. Nazor Virovitica natjecao se učenik 7. razreda Gabrijel Dubaić u kategoriji Osnove informatike (7.r.) i osvojio 8. mjesto!

Čestitke učeniku Gabrijelu i njegovom mentoru Slavenu Mađariću!

Učenik 7. razreda Antonio Trupina predstavljao je našu školu s literarnim radom Vrijeme na LiDraNu 2022. u Slatini pod mentorstvom učiteljice Marine Dundović!

Naša učenica 5. razreda Matea Funtek na Međunarodnom natjecanju mladh glazbenika Sonus održanom u Križevcima 21.3.2022. osvojila je srebrnu medalju, II. nagradu u drugoj kategoriji bisernice (mentorica je Martina Tepeš; izvor Glazbena škola Milka Kelemena Slatina).