Autor: Tanja Štefok Mikić, 25. 3. 2022.

Manifestacija „Josipovo u Kozarcu“ postala je već tradicionalni susret vjeronaučnih ekipa osnovnih škola. Ove je godine zbog epidemioloških razloga održana u virtualnom okruženju u organizaciji OŠ Josipa Kozarca Slatina.

Na virtualnu manifestaciju u organizaciji OŠ J. Kozarca Slatina odazvali su se učenici OŠ Mikleuš, OŠ Voćin, OŠ Davorina Trstenjaka iz Čađavice, OŠ August Cesarec iz Špišić Bukovice , OŠ Vladimira Nazora iz Nove Bukovice, OŠ Eugena Kumičića i OŠ Josipa Kozarca iz Slatine. Njihovi vjeroučitelji su bili mentori te su dali upute za izradu učeničkih radova - likovni, literarni ili neki drugi oblik zadatka o sv. Josipu, te su do 13. ožujka trebali poslati fotografije ili datoteke s radovima učenika.

U priloženoj prezentaciji možete vidjeti kreativnost učenika svih navedenih škola i raznolikost u prikazivanju svetosti sv. Josipa.