tijekom školske 2021./2022. godine.

U pratnji ravnatelja i pedagoginje po svoju nagradu su išli: Tena Kraljik iz 1. razreda, Klara Dundović iz 2. razreda, Karlo Sabo iz 3. razreda, Nika Dorinka iz 3. razreda PŠ Četekovac, Paola Dunković iz 4. razreda, Matea Funtek iz 5. razreda, Eva Dunković iz 6. razreda, Ana Šantić iz 7. razreda i Ivona Troha iz 8. razreda.

Učenici su se obradovali darovima, a načelnik Robert Grabar im je poručio da se i dalje trude, uče i budu uspješni u svom osnovnoškolskom školovanju.
Još jednom hvala načelniku Robertu Grabaru i Općini Mikleuš na ugodnom prijemu i lijepim nagradama.