Autor: Tanja Štefok Mikić, 16. 2. 2016.

Naše učenice darovale kosu u humanitarnoj akciji Kosa ljubavi u kojoj se skuplja kosa za izradu perika za djecu oboljelu od malignih bolesti.

U petak 12. veljače i naša se škola odazvala hvalevrijednoj akciji Kosa ljubavi u kojoj su naše četiri učenice Dorotea Ivčić, Anita Jelačić, Anja Vlatković i Iva Vlatković darovale svoju kosu za Udrugu djece oboljele i liječene od malignih bolesti Naša nada. Akcija, kojoj su se odazvale mnoge djevojčice i žene,  održala se u Industrijsko-obrtničkoj školi Slatina. Sve sudionice dobile su pohvalnice Crvenog križa Slatina i prigodne darove. Učenica 5. razreda, Ivana Dorinka, kosu je također darovala nekoliko mjeseci prije u jednom frizerskom salonu u Slatini.