Autor: Tanja Štefok Mikić, 10. 6. 2016.

U cilju obilježavanja EU tjedna i ove godine planirane su programske aktivnosti u koje se uključila i naša škola. Učiteljica Svjetlana Mojzeš poslala je likovne radove 3. razreda na temu Dana Europe i EU tjedna. Od poslanih radova nagrađen je rad učenice Petre Radić. Čestitamo!

Jedna od planiranih aktivnosti je i izložba likovnih radova Kako ja vidim Europu učenika osnovnih škola s područja naše županije koja je postavljena na prigodnom mjestu tijekom EU tjedna.