Autor: Marko Kragujević, Tanja Štefok Mikić, 12. 9. 2016.

10. rujna obilježava se dan sporta pod nazivom Hrvatski olimpijski dan. U obilježavanju Hrvatskog olimpijskog dana priključili su se svi učenici naše škole u ponedjeljak, 12. rujna.

Učenici od 1. do 4. razreda obilježili su dan sporta u sportskoj dvorani natjecanjem u sportskim i štafetnim igrama.

Učenici od 5. do 8. razreda sudjelovali su u natjecanjima: košarka, rukomet, mali nogomet i igra graničara u trajanju od dva školska sata. Učenici su na sebi imali bijele majice što je simbol olimpizma. U holu škole učitelj TZK-a Marko Kragujević stavio je plakat posvećen olimpijskom danu.