Autor: Tanja Štefok Mikić, 8. 12. 2016.

Danas je pod velikim odmorom održan Božićni sajam naše Školske zadruge. Vrijedne ruke učiteljice Zdenke s marljivim ručicama naših malih zadrugara napravile su mnoštvo božićnih ukrasa: zvončića za vrata, aranžmana za stol, vaza za cvijeće, stalaka za olovke, ukrasnih češera, paketiće medenjaka i paketiće lavande. Ponuđeno je u školi brzo prodano, a prikupljeni iznos utrošit će se za nabavku materijala za daljnji rad zadruge. Dio sredstava zadruga će izdvojiti za projekt Škole za Afriku.