Autor: Tanja Štefok Mikić, 20. 12. 2016.

Jučer je OŠ Mikleuš posjetio gospodin Zlatko Makar, prof. iz Sportskih novosti. S ravnateljem OŠ Mikleuš Draganom Kraljikom, ravnateljicom OŠ Vladimira Nazora Nova Bukovica Laretom Žubrinić i učiteljem TZK-a Markom Kragujevićem razgovarao je o održavanju natjecanja Lino višebojac u našoj sportskoj dvorani. Dogovoreno je da će se susret s Linom održati 2. veljače 2017., a našim učenicima u dvorani pridružit će se učenici OŠ Vladimira Nazora iz Nove Bukovice. Lino višebojac zajednički je projekt Podravke i Sportskih novosti čiji je cilj potaknuti učenike osnovnih škola na bavljenje sportskim aktivnostima i razvijanje njihovih sportskih navika te promocija školskog sporta i učeničkog stvaralaštva.