Autor: Tanja Štefok Mikić, 23. 6. 2017.

U ponedjeljak 12. lipnja u školi smo imali (posljednju u nizu ove školske godine) humanitarnu akciju skupljanja sredstava za projekt u koji smo se uključili u rujnu 2016. - Škole za Afriku. Vrijedne ruke naše kuharice, tete Štefice i ovaj su put ispekle hrpu palačinki, a učenici 3. razreda prodavali su palačinke s pekmezom i nutelom pod velikim odmorima. Palačinke su brzo nestale, a prikupljeni iznos je 311 kuna.

Hvala svima koji su sudjelovali!

Ured Unicef-a u Hrvatskoj poslao je zahvalnicu OŠ Mikleuš za sudjelovanje i doprinos programu Škole za Afriku.