Autor: Tanja Štefok Mikić, 12. 9. 2017.

U ponedjeljak 11. rujna obilježili smo Hrvatski olimpijski dan izvanučioničkom nastavom u vinogradima Mikleuša. Lijep dan bio je dobra prilika za pozdraviti nam nadolazeću jesen i sve njezine čari. Zato su na ovaj poseban izlet išli svi učenici 1. - 8. razreda s učiteljima, cijela OŠ Mikleuš.

Nakon dolaska učenika u školu u 8 sati, svi smo se uputili u sportsku dvoranu gdje je učitelj Jurica pripremio vježbaona mjesta.

Nakon izvođenja vježbi za razgibavanje uz glazbu, učenici su sa svojim učiteljima formirali kolonu te krenuli prema vinogradima.

Tamo su imali slobodne aktivnosti, šetnju, igru, razgovor, pjesmu i ples, a u 10 sati doručak.

Nakon sportskih aktivnosti, slijedio je polazak prema školi i odlazak kućama u 13 sati.