Autor: RUŽA ŽIVKOVIĆ, 14. 11. 2017.

13. 11. 2017. učenici od 1. do 4. razreda bili su u POU Slatina gdje su gledali kazališnu predstavu „Mačak u čizmama“

u izvedbi kazališta Ivane Brlić - Mažuranić iz Slavonskog Broda. Priča govori  o prevarantskom mačku koji skrbi o dobrobiti svoga gazde, ali prvenstveno brine o sebi samome. Glumci su bili razigrani, maštovita scenografija i kostimi. Glazbe i smijeha nije nedostajalo.  Učenici su bili oduševljeni predstavom te su na kraju izvođače nagradili pljeskom.