Poštovani učenici, roditelji i učitelji!

Obavještavamo Vas kako smo se uključili u projekt „Zeleni korak“. To je projekt prikupljanja starog papira u školi. Molimo sve učenike da do kraja trećeg mjeseca donesu stari papir koji imaju kod kuće ili od susjeda. Također ako netko ima veće količine starog papira molimo Vas da nam se prijavite pa ćemo organizirati dolazak po papir kako isti ne biste morali nositi u školu.

Prikupljanje će se vršiti svaki radni dan do kraja trećeg mjeseca od 7 do 15 sati te Vas molimo da u tom terminu donesete stari papir u školu i predate ga nekome od osoblja. Molimo Vas da ovu obavijest proširite i drugima u mjestu kako bi se mogli uključiti u akciju te kako bismo zajednički prikupili što više starog papira za recikliranje.