Autor: Svjetlana Mojzeš, RUŽA ŽIVKOVIĆ, 18. 5. 2018.

Državna uprava za zaštitu i spašavanje provela je Natječaj likovnih, literarnih i foto radova u suradnji s PUZS Virovitica.

Učenica prvog razreda Tena Maria Rajner osvojila je 2. mjesto u kategoriji likovnih radova učenika od 1. do 4. razreda osnovne škole na županijskoj razini Natječaja za likovne literarne i foto radove djece i mladih predškolskog, osnovnoškolskog i srednjoškolskog uzrasta za školsku 2017./2018. godinu na temu katastrofa i snaga sustava civilne zaštite.

Mikleuš, 17. 5. 2018.                                                                                   Razrednica: Svjetlana Mojzeš