Autor: Tanja Štefok Mikić, 15. 5. 2019.

U povodu obilježavanja Dana škole E. Kumičića u Slatini naši učenici predstavljali su školu na manifestaciji Blaženi Ivan Merz i Modelarska liga.

Na manifestaciju Blaženi Ivan Merz učenice Hanu Vlatković, Ivu Butorac, Antonelu Babić i Leu Cesarec pripremala je i vodila vjeroučiteljica Milkica Sarajlić Kolundžija.

Učitelj tehničke kulture, Marko Gajer, pripremao je i vodio učenike Mateja Ljubasa, Roberta Cingela, Domagoja Dundovića i Josipa Trohu na Modelarsku ligu.