Autor: Tanja Štefok Mikić, 28. 6. 2019.

U četvrtak 27. lipnja svečano smo se oprostili od učenika 8. razreda prigodom podjele svjedodžbi.

Nakon himne, govora ravnatelja i pisma učenika, zajedno smo pogledali video koji su pripremili osmaši o svojim školskim danima. Zatim je učenicima 8. razreda razrednica Milkica Sarajlić Kolundžija čestitala i podijelila svjedodžbe, a ravnatelj je nagradio učenike koji su predstavljali školu na županijskom (Lea Cesarec) i državnom natjecanju (Leon Lipovac) te najučenicu razreda i škole, Ivanu Dorinka. Na kraju im se još jednom obratila razrednica s iskrenim željama i podijelila svakom učeniku ružu za lijepo sjećanje na školski život.

Svi učitelji i zaposlenici škole žele im uspješno daljnje školovanje i sretno u budućem životu.