Autor: Tanja Štefok Mikić, 10. 12. 2019.

Svake godine 9. prosinca obilježava se Dan meda.  Povodom toga dana u suradnji s Virovitičko-podravskom županijom učenici 1. razreda dobili su teglicu meda iz hrvatskih pčelinjaka i slikovnicu u kartonskoj vrećici. Posjetio nas je gospodin Grdić (OPG Jasna Grdić) iz Čačinaca i ispričao učenicima o životu vrijednih pčelica, proizvodnji meda i dobrobiti meda za naše zdravlje.

Ovaj projekt ostvaren je uz pomoć Ministarstva poljoprivrede, Hrvatske poljoprivredne agencije i Agencije za plaćanja u poljoprivredi, ribarstvu i ruralnom razvoju.