Autor: Tanja Štefok Mikić, 17. 12. 2019.

Budući da se bliži vrijeme blagdana jučer su našu školu posjetili djelatnici Policijske uprave Slatina u sklopu akcije "Mir i dobro" te s učenicima razredne nastave razgovarali o opasnostima i posljedicama korištenja pirotehničkih sredstava.

Učenicima su prikazali prezentaciju i objasnili razlike između pirotehničkih sredstava. Učenici su sudjelovali u razgovoru te na kraju i  zaključili kako neće sami rukovati pirotehničkim sredstvima.

tekst i foto: učiteljica Matea Šimunić

U prilogu je brošura Mir i dobro, pripremljena od strane Ravnateljstva policije i poveznice na obrazovne videomaterijale koji su dostupni na poveznicama: