Svečano za Dan škole

Autor: Tanja Štefok Mikić, 19. 6. 2023.

U srijedu 14.6.2023. svečano smo proslavili 166. Dan škole

veselim i raskošnim programom.

Svečana je priredba održana u holu škole

pred velikom publikom roditelja,

baka, djedova i ostalih uzvanika.

Bogat program priredbe pripremila je učiteljica Svjetlana Mojzeš

uz pomoć učiteljica razredne nastave: Tatjane Sabo,

Gordane Gaća Ćurak, Nikoline Kelava, Sandre Kraljik i učitelja Glazbene kulture Gorana Lovrića.

U središnjem dijelu priredbe ravnatelj je nagradio učenike i njihove mentore koji su ostvarili zapažene rezultate tijekom školske godine.

Za osvojeno 3. mjestu na županijskom natjecanju u ODBOJCI za djevojčice u školskoj godini 2022./2023. pohvalnice su dobile:

VANESA DUBAIĆ

MAJA FUNTEK

MELANI PRANJIĆ

PAOLA DUNKOVIĆ

LANA LUKIĆ

LANA TRUPINA

TENA MARIA RAJNER

MATEA FUNTEK

NIKA ŠKULJ

EVA DUNKOVIĆ

Zahvalnicu je dobio voditelj i mentor, učitelj JURICA KRALJIK.

Za predstavljanje škole na županijskoj i državnoj smotri učeničkih zadruga u školskoj godini 2022./2023. pohvalnicu je dobila MATEA FUNTEK, LANA TRUPINA, za predstavljanje škole na županijskoj smotri i ANA ŠANTIĆ, za predstavljanje škole na državnoj smotri učeničkih zadruga u školskoj godini 2022./2023.

Zahvalnicu je dobio učitelj i mentor DINO MATAZ.

Za osvojeno 2. mjesto na županijskom Natjecanju mladih tehničara u školskoj godini 2022./2023. pohvalnicu je dobio LUKA RUŽIČKA, a zahvalnicu učitelj i mentor MARKO GAJER.

Za osvojeno 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz matematike u školskoj godini 2022./2023. pohvalnicu je dobio KARLO SABO, a zahvalnicu njegova učiteljica GORDANA GAĆA ĆURAK.

Za osvojeno 1. mjesto na županijskom Natjecanju iz hrvatskog jezika u školskoj godini 2022./2023. pohvalnicu je dobila EVA DUNKOVIĆ, a zahvalnicu njezina mentorica MARINA DUNDOVIĆ.

Najučenikom škole proglašen je GABRIJEL DUBAIĆ iz 8. razreda.

Učiteljica SVJETLANA MOJZEŠ primila je zahvalnicu za 30 godina nesebičnog i predanog rada u OŠ Mikleuš.

Glazbenu poslasticu priredilie su nam naše učenice koje idu i u Glazbenu školu Milka Kelemena Slatina te već imaju brojene nastupe. Matea Funtek zasvirala je na tamburici, a na klaviru ju je pratio Josip Jagušić, mag.mus. Nastupu je prisustvovala i Mateina mentorica Martina Tepeš, mag.mus. Nastup su uveličale i Maja Funtek i Vanesa Dubić na violini te Lana Lukić na klaviru. Čestitke!