preskoči na sadržaj

Osnovna škola Mikleuš

Login
Kalendar
« Kolovoz 2022 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja
Anketa
I najbolji predmet u školi je...












CarNet novosti
 

 

PLAN INDIVIDUALNIH RAZGOVORA S RODITELJIMA UČENIKA

(RAZREDNICI I PREDMETNI UČITELJI)

Šk. god. 2021./2022.

 

Razrednik /Predmetni učitelj

Dan u tjednu

Sat (vrijeme)

1.r. Svjetlana Mojzeš

ponedjeljak

6. sat (12.20-13.05)

2.r. Tatjana Sabo

petak

3. sat (9.45-10.30)

3.r. Gordana Gaća Ćurak

ponedjeljak

2. sat (8.50-9.35)

4.r. Zdenka Funtek

petak

2. sat (8.50-9.35)

PŠ 3./4. r. Nikolina Kelava

utorak

6. sat (12.20-13.05)

5. r./ TZK/ GEO Jurica Kraljik

četvrtak

4. sat (10.40-11.25)

6.r./ HJ Marina Dundović

četvrtak

3. sat (9.45-10.30)

7.r./ VJ Milkica Sarajlić Kolundžija

srijeda

3. sat (9.45-10.30)

8 r./ POV Dino Mataz

ponedjeljak

3. sat (9.45-10.30)

EJ Tamara Prelog

srijeda

4. sat (10.40-11.25)

MAT/INFO Ivana Jelačić

srijeda

4. sat (10.40-11.25)

FIZ/INFO Slaven Mađarić

srijeda

6. sat (12.20-13.05)

PD/BIO/KEM Barbara Vidović Volenik

utorak

2. sat (8.50-9.35)

GK Goran Lovrić

utorak

4. sat (10.40-11.25)

NJ Andrea Bračun

ponedjeljak

4. sat (10.40-11.25)

TK Marko Gajer

utorak

2. sat (8.50-9.35)

LK Mateja Galić

utorak

2. sat (8.50-9.35)

 

PLAN INDIVIDUALNIH RAZGOVORA S RODITELJIMA UČENIKA

(RAZREDNICI I PREDMETNI UČITELJI)

Šk. god. 2020./2021.

 

Razrednik /Predmetni učitelj

Dan u tjednu

Sat (vrijeme)

1. r. Matea Šimunić

petak

3. sat (9.40 h – 10.25 h)

2.r. Gordana Gaća Ćurak

petak

3. sat (9.40 h - 10.25 h)

3.r. Zdenka Funtek

ponedjeljak

utorak

2. sat (8.50 h – 9.35 h)

3. sat (9.40 h – 10.25 h)

4.r.  Svjetlana Mojzeš

utorak

3. sat (9.40 h – 10.25 h)

PŠ 2./3. r. Nikolina Kelava

ponedjeljak

4. sat (10.30 - 11.15 h)

5.r./ HJ Marina Dundović

utorak

3. sat (9.40 h – 10.25 h)

6.r./ VJ Milkica Sarajlić Kolundžija

srijeda

5. sat (11.20 – 12.05 h)

7 r./ POV Dino Mataz

srijeda

1. sat (8.00 h – 9.00 h)

8. r./ TZK Jurica Kraljik

srijeda

4. sat (10.30 - 11.15 h)

EJ Tamara Prelog

srijeda

3. sat (9.40 h – 10.25 h)

MAT Ksenija Jakobek

ponedjeljak

3. sat (9.40 h – 10.25 h)

FIZ/INF Slaven Mađarić 

ponedjeljak

4. sat (10.30 - 11.15 h)

GEO Tomislav Bračun

srijeda

2. sat (8.50 h – 9.35 h)

KEM Jasna Čapo

četvrtak

2. sat (8.50 h – 9.35 h)

GK Goran Lovrić

ponedjeljak

4. sat (10.30 - 11.15 h)

NJ Andrea Bračun

srijeda

4. sat (10.30 - 11.15 h)

TK Marko Gajer

utorak

7. sat (13.00 - 13.45 h)

LK  Mateja Galić

utorak

7. sat (13.00 - 13.45 h)

 

DOPUNSKE I DODATNE NASTAVE

 

4. RAZRED

DOPUNSKA NASTAVA- (HJ i MAT) je srijedom 5. sat

DODATNA NASTAVA- (MAT) je četvrtkom 5. sat

 

HRVATSKI JEZIK

 

DOD - 0. sat ponedjeljkom

DOP - 0. sat ponedjeljkom (1. tj. u mjesecu 5. r., 2.tj. 6. r., 3. tj. 7. r. i 4. tj. 8. r.)

 

ENGLESKI JEZIK

 

Dopunska nastava (novi raspored): 

1. tjedan: 

5. razred - utorak 0. sat

8. razred - srijeda 0. sat

 

2. tjedan:

6. razred - četvrtak 7. sat

7. razred - utorak 0. sat

 

U tjednu od 1.3. do 5.3. DOP imaju 5. i 8. razred.

U tjednu od 8.3. do 12.3. DOP imaju 6. i 7. razred. 

Dopunska će se nastava za pojedini razred održavati svaki drugi tjedan. 

 

KEMIJA

7.razred - četvrtkom 0. sat

8. razred – četvrtkom 7. Sat

 

MATEMATIKA

5. i 7. razred – ponedjeljkom 0. sat

6. i 8. razred – petkom 0. sat

 

                                               

KUTAK ZA RODITELJE:

Poštovani roditelji,

slijedom obavijesti zaprimljene od HAKOM-a, upućujemo Vas da su njihove publikacije vezane uz zaštitu djece na Internetu dostupne na poveznici https://www.hakom.hr/default.aspx?id=1504, a video sadržaj "Kako zaštiti djecu na internetu" je dostupan na poveznici https://www.youtube.com/watch?v=zXxXfCbW0ss .

Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija:

https://www.youtube.com/watch?v=zXxXfCbW0ss&feature=youtu.be

 

PLAN INDIVIDUALNIH RAZGOVORA S RODITELJIMA UČENIKA

(RAZREDNICI I PREDMETNI UČITELJI)

Šk. god. 2019./2020.

Razrednik /Predmetni učitelj

Dan u tjednu

Sat (vrijeme)

1.r. Gordana Gaća Ćurak

utorak

4. sat (10.50 h - 11.35 h)

2.r. Zdenka Funtek

petak

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

3.r.  Svjetlana Mojzeš

utorak

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

4. r. Matea Šimunić

petak

2. sat (8.50 h – 9.35 h)

PŠ 1./2. r. Nikolina Kelava

utorak

6. sat (12.15 h – 13.00 h)

5.r./ VJ Milkica Sarajlić Kolundžija

srijeda

5. sat (11.40 h – 12.25 h)

6.r./MAT Jelena Pritišanac

srijeda

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

7 r./TZK Jurica Kraljik

srijeda

4. sat (10.50 h - 11.35 h)

8. r./ PRI/BIO/KM Barbara Vidović Volenik

ponedjeljak

4. sat (10.50 h - 11.35 h)

HJ Marica Kesić

ponedjeljak

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

EJ Tamara Prelog

srijeda

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

FIZ/INF Slaven Mađarić 

ponedjeljak

6. sat (12.30 h – 13.15 h)

GEO Tomislav Bračun

utorak

2. sat (8.50 h – 9.35 h)

POV Verislav Kmet

četvrtak

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

GK Goran Lovrić

ponedjeljak

4. sat (10.50 h - 11.35 h)

NJ Andrea Bračun

ponedjeljak

3. sat (9.50 h – 10.35 h)

TK Marko Gajer

utorak

7. sat (13.20 h – 14.05 h)

LK  Mateja Galić

utorak

7. sat (13.20 h – 14.05 h)

 

 

preskoči na navigaciju