PLAN INDIVIDUALNIH RAZGOVORA S RODITELJIMA UČENIKA
(RAZREDNICI I PREDMETNI UČITELJI)
Šk. god. 2023./2024.
Razrednik /Predmetni učitelj |
Dan/školski sat |
1.r. Gordana Gaća Ćurak |
Četvrtak 3.sat (9.45-10.30 h) |
2.r. Nikolina Kelava |
Četvrtak 3.sat (9.45-10.30 h) |
3.r. Svjetlana Mojzeš |
Ponedjeljak 4.sat (10.40-11.25 h) |
4.r.Tatjana Sabo |
Utorak 5.sat (11.30-12.15 h) |
5. r./ POV Dino Mataz |
Srijeda 4.sat (10.40-11.25 h) |
6. r./ PD/BIO/KEM Barbara Vidović Volenik |
Ponedjeljak 3.sat (9.45-10.30 h) |
7.r./ VJ Milkica Sarajlić Kolundžija |
Srijeda 5.sat (11.30-12.15 h) |
8.r./ HJ Marina Dundović |
Srijeda 2. sat (8.50-9.35 h) |
MAT/INFO Jelena Pritišanac |
Srijeda 3.sat (9.45-10.30 h) |
EJ Tamara Prelog |
Srijeda 4.sat (10.40-11.25 h) |
FIZ/INFO Slaven Mađarić |
Četvrtak 7. sat (13.10-13.55. h) |
TZK Jurica Kraljik |
Ponedjeljak 6. sat (12.20.-13.05 h) |
GEO Josip Hrženjak |
Srijeda 3.sat (9.45-10.30 h) |
GK Goran Lovrić |
Ponedjeljak 6. sat (12.20.-13.05 h) |
LK Kristina Horvat |
Utorak 7. sat (13.10-13.55. h) |
TK Marko Gajer |
Utorak 7. sat (13.10-13.55. h) |
NJ Andrea Bračun |
Ponedjeljak 2. sat (8.50-9.35 h) |
KUTAK ZA RODITELJE:
Poštovani roditelji,
slijedom obavijesti zaprimljene od HAKOM-a, upućujemo Vas da su njihove publikacije vezane uz zaštitu djece na Internetu dostupne na poveznici https://www.hakom.hr/default.
Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija:
https://www.youtube.com/watch?v=zXxXfCbW0ss&feature=youtu.be
PLAN INDIVIDUALNIH RAZGOVORA S RODITELJIMA UČENIKA
(RAZREDNICI I PREDMETNI UČITELJI)
Šk. god. 2019./2020.
Razrednik /Predmetni učitelj |
Dan u tjednu |
Sat (vrijeme) |
1.r. Gordana Gaća Ćurak |
utorak |
4. sat (10.50 h - 11.35 h) |
2.r. Zdenka Funtek |
petak |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
3.r. Svjetlana Mojzeš |
utorak |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
4. r. Matea Šimunić |
petak |
2. sat (8.50 h – 9.35 h) |
PŠ 1./2. r. Nikolina Kelava |
utorak |
6. sat (12.15 h – 13.00 h) |
5.r./ VJ Milkica Sarajlić Kolundžija |
srijeda |
5. sat (11.40 h – 12.25 h) |
6.r./MAT Jelena Pritišanac |
srijeda |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
7 r./TZK Jurica Kraljik |
srijeda |
4. sat (10.50 h - 11.35 h) |
8. r./ PRI/BIO/KM Barbara Vidović Volenik |
ponedjeljak |
4. sat (10.50 h - 11.35 h) |
HJ Marica Kesić |
ponedjeljak |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
EJ Tamara Prelog |
srijeda |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
FIZ/INF Slaven Mađarić |
ponedjeljak |
6. sat (12.30 h – 13.15 h) |
GEO Tomislav Bračun |
utorak |
2. sat (8.50 h – 9.35 h) |
POV Verislav Kmet |
četvrtak |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
GK Goran Lovrić |
ponedjeljak |
4. sat (10.50 h - 11.35 h) |
NJ Andrea Bračun |
ponedjeljak |
3. sat (9.50 h – 10.35 h) |
TK Marko Gajer |
utorak |
7. sat (13.20 h – 14.05 h) |
LK Mateja Galić |
utorak |
7. sat (13.20 h – 14.05 h) |
« Travanj 2024 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |