Sretno, osmaši!

Autor: Tanja Štefok Mikić, 5. 7. 2023.

U petak 30. lipnja 2023. svečano smo se oprostili od učenika 8. razreda prigodom podjele svjedodžbi.

Nakon himne, prisutnim učenicima, roditeljima i učiteljima obratila se razrednica Milkica Sarajlić Kolundžija. Sve najbolje osmašima u budućem školovanju i životu poželio je ravnatelj Dragan Kraljik. Najbolja učenica razreda, Ana Šantić, zahvalila je svima na podršci u 8 godina školovanja, a zatim smo pogledali video koji su pripremili osmaši o svojim školskim danima. Uslijedilo je čestitanje učenicima 8. razreda za uspješan završetak osnovne škole te su razrednica i ravnatelj podijelili svjedodžbe.

Sve najbolje u budućem školovanju i životu žele im svi djelatnici OŠ Mikleuš!