Tražimo suradnike za školski list "PETICA"

Autor: Dinko Vekić, 19. 1. 2024.

Dragi učenici/učenice, roditelji, učiteljice i učitelji,

za novi broj našeg školskog lista Petica tražimo mlade novinare, tj. suradnike za uredništvo i redakcijski rad...!

Ako imate bilo koju ideju za sadržaj našeg školskog lista Petica, br. 26, lipanj 2024., javite vašem knjižničaru!

To npr. može biti opis nekog vašeg zanimljivog događaja za vrijeme školskih odmora ili koje i zašto volite te i te video-igrice (uz opis video-igrice) ili koje i zašto volite određene društvene mreže, što vam je bilo super u školskoj godine 2023./2024., a što bi trebalo popraviti; vaša izvješća o terenskim nastavama ili natjecanjima, npr. koliko dugo ste se pripremali, kako ste doživjeli natjecanje ili bilo šta drugo što smatrate zanimljivo da bi čitatelji voljeli doznati.

Vaše materijale (tekst, slike/fotografije, video-zapise/linkove) možete donijeti u knjižnicu na stik/CD/DVD ili poslati na:

knjiznicamikleus@yahoo.com

Još nemamo motiv za naslovnicu novog broja Petice, pa može biti, da će baš vaš priložen sadržaj ukrasiti novu naslovnicu Petice 2024.!

Vaše materijale/radove/prijedloge možete dostaviti/poslati do petka, 26.4.2024.

Pozdrav
Knjižničar Dinko