Naši učenici na županijskim natjecanjima 2024.

Autor: Tanja Štefok Mikić, 22. 3. 2024.

Čestitamo našim učenicima

i mentorima na sudjelovanju na

županijskim natjecanjima 2024.

i ostvarenim rezultatima!

Učenice 7. razreda Nikolina Baro i Nika Škulj sudjelovale su na Županijskom natjecanju iz Engleskog jezika koje se održalo 13.2.2024. u OŠ Ivane Brlić-Mažuranić Virovitica.

Mentorica učenicama je Tamara Prelog. Čestitke!

Učenik 5. razreda Karlo Sabo sudjelovao je 26.2.2024. na Županijskom natjecanju iz Matematike u OŠ P. Preradovića Pitomača i osvojio 2. mjesto.

Čestitke učeniku i mentorici Jeleni Priitišanac!

28. 2.2024. učenica Tena Maria Rajner (7.r.) sa svojim literarnim radom sudjelovala je na ovogodišnjem LiDraNu održanom u Virovitici u pratnji mentorice Marine Dundović.

Učenici Karlo Sabo (5. razred) i Ivan Cesarec (7. razred) sudjelovali su 1. ožujka 2024. na Županijskom natjecanju iz Informatike u SŠ Stjepan Ivšić Orahovica.

Karlo je osvojio 1. MJESTO!

Čestitke učeniku/cima i mentoru Slavenu Mađariću!

Naši učenici sudjelovali su 20. ožujka 2024. na 66. Županijskom natjecanju Mladih tehničara koje se održalo u Gornjem Bazju. Na natjecanje su učenici ostvarili sljedeće rezultate:

Karlo Sabo (5.r.) - 4. mjesto,

Melani Pranjić (6. r.) - 3. mjesto

Matea Funtek (7. r.) - 2.mjesto

i Luka Ružička (7. r.) - 2. mjesto

Čestitke učenicima i mentoru učitelju Marku Gajeru.

Učenica 8. razreda Eva Dunković pozvana je na Županijsko natjecanje iz Hrvatskog jezika koje se održalo 20.3.2024. u OŠ Suhopolje i osvojila 11. mjesto.

Čestitke učenici i mentorici Marini Dundović.

Na županijskom natjecanju LIK u Gradskom muzeju Virovitica 7.3.2024. svojim radovima sudjelovali su Nikolina Baro (7. r.), Karlo Sabo i Rino Hrženjak (5.r.).

Nikolinin rad osvojio je 3. mjesto i ide na državnu razinu.

Čestitke Nikolini i mentorici Kristini Horvat!

Na link poveznici nalazi se online izložba LIK-a 2024. godine svih učenika koji su sudjelovali na županijskoj razini natjecanja.