Autor: Administrator , 13. 9. 2006.

Župan Virovitičko-podravske županije Tomislav Tolušić, uz prigodne svečanosti, otvorio je informatičke učionice u Voćinu i Mikleušu, odnosno u Osnovnoj školi Voćin i Osnovnoj školi Mikleuš. Informatičke učionice navedenim osnovnim školama nabavljene su u suradnji s Ministarstvom znanosti, obrazovanja i športa, a sastoje se od 16 računala s pripadajućom opremom, projektorom, platnom, laserskim printerom u boji. Do kraja godine, Virovitičko-podravska županija i Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, opremiti će informatičkim učionicama: Osnovnu školu Eugena Kumičića Slatina, Osnovnu školu Ivana Gorana Kovačića Zdenci i Osnovnu školu Davorina Trstenjaka Čađavica. Podsjetimo, ove godine župan Tomislav Tolušić otvorio je informatičke učionice u Čačincima, Slatini, Suhopolju, Gornjem Bazju, Špišić Bukovici i Pitomači. Tako, Virovitičko-podravska županija nastavlja s ulaganjem u bolju informatičku pismenost djece koja pohađaju osnovne škole na ovom području.