Dakle, UDŽBENICI ZA SVE UČENIKE SU BESPLATNI.

Za učenike od 1. do 8. razreda Druge obrazovne materijale (radne bilježnice, zbirke zadataka, likovne mape, tehničke kutije) škola je naručila zajedno s udžbenicima, a roditelji će platiti kad počne školska godina 2022./2023. Općina Mikleuš sufinancirat će određenim iznosom sredstava.

Učenici će sve udžbenike i radne materijale dobiti u ponedjeljak 5.9.2022. u školi.

Sve detaljne informacije oko plaćanja radnih materijala dobit ćete od razrednika.