s Policijskom postajom Slatina.

Cilj ovog projekta je pomoć Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske na način da se reciklažom sakupljenih čepova osigura financiranje nabave skupih lijekova oboljelima od teških malignih bolesti.

Projekt se provodi kontinuirano, tijekom cijele godine, a čepovi će se predati tvrtki Drava International Osijek koja je u obvezi naknadu za prikupljene čepove proslijediti Udruzi oboljelih od leukemije i limfoma Hrvatske, za nabavu skupih lijekova.

Poštovani roditelji, učenici, učitelji i mještani,

pozivamo vas da se uključite u ovaj projekt tako da u postavljenu kutiju u holu škole ubacujete plastične čepove i poklopce, koje će kontakt policajci PP Slatina periodično preuzimati.