i Ana Šantić iz 8. razreda s voditeljem Dinom Matazom.

34. smotra učeničkih zadruga Republike Hrvatske održana je 28. i 29. rujna u Vinkovcima.
Na smotri se predstavilo 58 učeničkih zadruga iz cijele Hrvatske i šest učeničkih zadruga s istraživačkim radom.

Tijekom dva dana, održano je 14 kreativnih radionica uz 58 demonstracija praktičnih radova učeničkih zadruga.

Kako je sve izgledalo, tko je sve sudjelovao, kao i sve vrijedne radove iz video praktikuma možete pogledati, dijeliti i lajkati na sljedećim linkovima: