Vitez željeznog srca u izvedbi Gradskog kazališta iz Vinkovaca.

Učenici su bili oduševljeni predstavom jer je bila duhovita i zanimljiva i s puno plesnih scena.

u povodu Mjeseca hrvatske knjige.

Knjižničarka nas je uvela u svijet knjiga i pokazala nam bajku Vitez željeznog srca.

Ovim posjetom knjižnici obilježili smo i Dan dječjih knjižnica, a za dan obilježavanja odabran je 16. listopada zato što je tog dana 1950. godine počela s radom prva dječja knjižnica u Hrvatskoj, Pionirski odjel Gradske knjižnice, prethodnik Odjela za djecu i mladež Gradske knjižnice Knjižnica grada Zagreba.
Zato danas i najmanja knjižnica ima odvojeni dio za djecu i mlade gdje se nalazi knjižnična građa baš za njih.