„Iskoristi dan u Virovitičko-podravskoj županiji“
Autori ovog zanimljivog vodiča su članovi Povjerenstva za suzbijanje bolesti ovisnosti Virovitičko-podravske županije: mr. sc. Vesna Šerepac, dipl. pedagoginja, prim. mr. sc. Miroslav dr. Venus, ravnatelj županijskog Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok" i profesor Siniša Brlas, psiholog u Djelatnosti za prevenciju i izvanbolničko liječenje ovisnosti sa zaštitom mentalnog zdravlja Zavoda za javno zdravstvo „Sveti Rok" VPŽ.

"Iskoristi dan u Virovitičko-podravskoj županiji“ informira mlade o mogućnostima uključivanja u raznolike sportske, društvene, vjerske i ine sadržaje u gradovima i općinama naše županije.

Svima ostalima vodič je dostupan u elektroničkom obliku ovdje: https://www.zzjzvpz.hr/hr/sadrzaj/knjiznica/knjige/iskoristi_dan_u_vpz_2022.pdf